Aluminiowe drzwi przesuwane

przesuwane4

Do ogrodów zimowych, werand, jak również do tarasów oferujemy jedno-, dwu- i trzytorowe systemy aluminiowych drzwi przesuwnych. Jednak wykorzystywane przez nas systemy przesuwne pozwalają na stworzenie nawet 6-skrzydłowych drzwi.

Drzwi 6-skrzydłowe stosuje się przy bardzo szerokich otworach – co najmniej 9 metrów. Są to bardzo trudne do wykonania konstrukcje, które mogą realizować jedynie najwyższej klasy specjaliści. Dlaczego? Bo wymagają niezwykle precyzyjnego wykonania każdego – nawet najdrobniejszego elementu – oraz nadzwyczaj skrupulatnego i dokładnego montażu. W przeciwnym razie drzwi będą źle pracować, co istotnie wpłynie na komfort obsługi oraz bezpieczeństwo korzystania z całej konstrukcji.

Staramy się zawsze dbać o efektywność kosztową proponowanych przez nas rozwiązań oraz jak najwierniej stosować się do potrzeb i oczekiwań naszych Klientów.

przesuwane

Im szersze drzwi zostaną zaprojektowane, tym z większej liczby skrzydeł je zbudujemy. By ich obsługa była łatwa i przyjazna dla użytkownika, każde skrzydło jest przesuwane na innym torze. Na przykład, gdy otwór na drzwi ma 4 metry szerokości i planujemy zamontować w nich drzwi, które mają 2 skrzydła, wyposażamy je w 2 tory, aby każde skrzydło można było niezależnie przesuwać. Jeśli natomiast mamy otwór na drzwi o szerokości 6 metrów, stosujemy zazwyczaj drzwi o trzech skrzydłach, dlatego wyposażamy konstrukcję w 3 tory. Zawsze służymy fachową radą w zakresie optymalnego zaprojektowania liczby skrzydeł drzwi przesuwnych.
Aluminiowe drzwi przesuwne cechuje wysoka estetyka, wytrzymałość i odporność na warunki atmosferyczne, przede wszystkim na wilgoć, gdyż aluminium nie ulega korozji. Ich atutem jest także niska waga, co znacząco wpływa na wygodę korzystania, zwłaszcza jeśli drzwi mają kilka skrzydeł. Dzięki wykorzystaniu aluminium w projektach, nasi Klienci mogą zamówić drzwi przesuwne dowolnych rozmiarów.

przesuwane2

Każdy stosowany przez nas system jest izolowany termicznie. Warto jednak zauważyć, że systemy Reynaers CP 130 oraz VISOGLIDE zostały stworzone do szyb jednokomorowych, z kolei Reynaers CP 155 oraz ULTRAGLIDE zmieniona kolejność stosuje się w przypadku szyb 2-komorowych i większych konstrukcji. Jeśli Klientowi zależy na delikatnych, bardzo wąskich profilach, które nie rzucają się w oczy i nie zakłócają widoku dużych szyb, montujemy system Reynaers HI-FINITY. Jest on zazwyczaj wykorzystywany w bardzo nowoczesnych realizacjach, gdzie wartości estetyczne grają wyjątkowo ważną rolę.

Standardowo w drzwiach przesuwnych HST wykorzystujemy automatykę marki Siegenia. System Siegenia MHS 400 – automatyczny napęd do systemów podnoszono-przesuwnych – sprawia, że otwieranie i zamykanie drzwi o masie ponad 400 kg jest łatwe i odbywa się za pomocą przycisku.

przesuwane3

Aluminiowe drzwi przesuwne – aby skutecznie spełniały swoją funkcję – muszą być perfekcyjnie wykonane, dlatego stosujemy w nich najbardziej dopracowane systemy na rynku. Nie używamy też zamienników markowych akcesoriów, bo to bardzo istotnie wpływa na komfort obsługi i efektywność funkcjonowania drzwi. Naszym atutem jest wysoko wykwalifikowana kadra, która posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji unikalnych rozwiązań w nietypowych lokalizacjach, m.in. drzwi przesuwnych narożnikowych czy montażu konstrukcji na basenach.

Bardzo ważny jest również profesjonalny montaż aluminiowych drzwi przesuwnych. Szczególnie istotne jest użycie najwyższej jakości systemów kotwiących, dzięki czemu drzwi z czasem nie ulegną deformacji. Warto też dodać, że stosujemy profile lakierowane w lakierniach, które posiadają certyfikaty najwyższej jakości oraz systemy kontroli jakości powłok lakierniczych.

Zobacz cennik aluminiowych drzwi przesuwnych w naszej ofercie.

Cechy

Najwyższa jakość

W produkowanych aluminiowych drzwiach przesuwnych zawsze stosujemy systemy i akcesoria renomowanych producentów. Nie używamy tańszych zamienników.

Profesjonalna kadra

Wieloletnie doświadczenie w produkcji i montażu niestandardowych rozwiązań w nietypowych lokalizacjach.

Fachowe doradztwo

Zespół wykwalifikowanych specjalistów doradzi w zakresie wyboru najefektywniejszego kosztowo i najbardziej funkcjonalnego rozwiązania.

Wysoka estetyka

Aluminiowe drzwi przesuwne produkujemy z najwyższej klasy podzespołów, jak również stosujemy profile lakierowane w certyfikowanych lakierniach.

Bezpieczne i wygodne

Dzięki stosowanym przez Euroklim markowym systemom oraz akcesoriom nawet drzwi przesuwne składające się z kilku skrzydeł są bezpieczne i wygodne w eksploatacji.

Niestandardowe rozwiązania

Doświadczenie pozwala nam podejmować się realizacji niestandardowych projektów. Dla naszych Klientów szukamy innowacyjnych rozwiązań.

Skontaktuj się z nami i otrzymaj darmową wycenę