Bramy garażowe, rolety i żaluzje zewnętrzne

op6

Bramy garażowe

Nasze bramy garażowe gwarantują ochronę przed hałasem. Stanowią też świetny sposób na zabezpieczenie wnętrza garażu oraz znajdujących się w nim pojazdów przez niesprzyjającą aurą. Każdą bramę projektujemy indywidualnie, zgodnie z potrzebami i preferencjami klienta, włącznie z wykorzystywanym materiałem, jak i kolorystyką. Dzięki starannemu doborowi komponentów oraz wysokiej klasy technologiom gwarantujemy Państwu, że nasze bramy będą bezawaryjnie służyć długie lata.

Konstrukcje całoszklane - przesuwne okna HST EUROKLIM Poznań

Rolety

Podstawowym zadaniem profesjonalnie zaprojektowanych, a następnie fachowo zamontowanych rolet jest skuteczna ochrona domowników przed słońcem, wiatrem i innymi zjawiskami atmosferycznymi. Ponadto stanowią one idealne zabezpieczenie nie tylko przed włamaniami, ale także przed atakami wandali. Dzięki specjalnej konstrukcji rolety mają bardzo dobre właściwości izolacyjne – profile są wypełnione pianką poliuretanową, zaś przestrzeń powstała między roletą a oknem latem zapobiega intensywnemu nagrzewaniu się pomieszczeń, a zimą pozwala dłużej zachować nagromadzone ciepło.

Konstrukcje całoszklane - przesuwne okna HST EUROKLIM Poznań

Żaluzje zewnętrzne

Dobrym pomysłem jest montaż żaluzji zewnętrznych, które latem chronią przed upałem, zimą przed chłodem, w czasie nieobecności w domu czy w sklepie przed złodziejami, a na co dzień – przed przypadkowymi wandalami.

Żaluzje zewnętrzne są wykonane z nowoczesnych, odpornych na warunki atmosferyczne materiałów. Zawsze dopasowujemy je do konkretnych rozwiązań konstrukcyjnych okien, aby idealnie spełniały swoje zadania.

Do wyboru między innymi są  ładnie wyglądające rolety zewnętrzne tekstylne, zapewniające wysoką energooszczędność, oraz wytrzymałe żaluzje fasadowe, pozytywnie wpływające na bilans termiczny budynku.

Cechy

Dopasowane

Zanim wkroczymy w fazę realizacji projektu, dokładnie upewniamy się, że wymiar bramy i okien jest odpowiedni, a konstrukcja będzie w pełni funkcjonalna.

Solidne

Każdy materiał wybieramy starannie, korzystając z usług renomowanych dostawców. Cel jest zawsze taki sam: najwyższa jakość oraz niezawodna wytrzymałość konstrukcji.

Szczelne

Podczas montażu bram i rolet dbamy o każdy detal, dzięki czemu wszystkie elementy konstrukcji idealnie z sobą współgrają. W efekcie Klient zyskuje doskonałą ochronę.

Bezpieczne

Z bram i rolet korzystamy codziennie, dlatego tak ważna jest ich nie tylko sama funkcjonalność, ale także bezpieczna obsługa. Aby to osiągnąć, ich montaż doprowadziliśmy do perfekcji.

Energooszczędne

Przemyślana konstrukcja naszych projektów zapewnia im wysokie właściwości izolacyjne. W efekcie nasi Klienci płacą niższe rachunki, bo ciepło „nie ucieka” z pomieszczeń.

Efektowne

Rolety i bramy garażowe projektujemy tak, aby pasowały formą, kształtem i kolorem zarówno do zabudowań, jak również do otaczającego krajobrazu. Spójność estetyczna jest dla nas bardzo ważna.

Skontaktuj się z nami i otrzymaj darmową wycenę