Drzwi aluminiowe

OA7

Produkujemy drzwi o najwyższej jakości, które spełniają nawet najbardziej rygorystyczne standardy dotyczące izolacyjności termicznej, stabilności oraz bezpieczeństwa. Jeśli chodzi o zapewnienie bezpieczeństwa, różne modele drzwiowe zostały specjalnie zaprojektowane i przetestowane w celu sprawdzenia ich właściwości antywłamaniowych i kuloodpornych oraz efektywności w sytuacjach paniki, aby spełniały nawet najbardziej rygorystyczne standardy europejskie.

Standardowa seria drzwi jest dostępna we wszystkich możliwych wariantach otwierania do środka i na zewnątrz, wyposażonych w różnego rodzaju zamki, by sprostać indywidualnym potrzebom klienta.

DP4 jpg

Drzwi oferują różne rodzaje progów, aby spełniać wszystkie wymagania estetyczne i funkcjonalne. Od zimnych przez ciepłe aż do progów opadających, dzięki którym po otwarciu skrzydła próg jest niewidoczny. W celu zapewnienia szczelności, zastosowano specjalne uszczelki, które chronią przed możliwym wygięciem się elementu konstrukcyjnego pod wpływem różnicy temperatur wewnątrz budynku oraz na zewnątrz.
W naszych drzwiach stosujemy wypełnienia zwykłymi panelami aluminiowymi, szybami o dowolnej konfiguracji oraz panele wsadowe i nakładkowe marki Adeco oraz Rodhenberg.

Sprawdź ceny naszych drzwi aluminiowych.

Cechy

Energooszczędne

Wysokiej klasy okna i drzwi z PCV cechują bardzo dobre parametry termoizolacyjne. Doskonale chronią także przed dźwiękami z zewnątrz.

Wytrzymałe

Nowoczesny plastik jest bardzo trwałym i odpornym na odkształcenia materiałem, dlatego okna i drzwi z niego będą służyć użytkownikom długie lata.

Ekologiczne

Okna i drzwi z PCV podlegają całkowitemu recyklingowi, a obecnie produkowany plastik nie uwalnia do atmosfery żadnych szkodliwych substancji.

Antywłamaniowe

Profesjonalny montaż okien i drzwi z PCV oraz okucia renomowanego producenta zmniejszają ryzyko włamania.

Uniwersalne

Plastik jest tworzywem niezwykle plastycznym, dzięki czemu można z niego wykonać okna w dowolnym kształcie.

Estetyczne

Nowoczesne technologie i materiały gwarantują wysoką estetykę drzwi i okien wykonanych z PCV.

Skontaktuj się z nami i otrzymaj darmową wycenę