Nasza oferta

okna4

Okna aluminiowe

Projektujemy i produkujemy okna aluminiowe, które świetnie sprawdzają się zarówno w prywatnych mieszkaniach, jak w biurach, sklepach oraz budynkach użyteczności publicznej. Wykonujemy je w standardowych rozmiarach i kształtach, oraz na specjalne zamówienie pod konkretne rozwiązania architektoniczne. W produkowanych przez nas oknach aluminiowych montujemy systemy renomowanych firm jak Reyners i Aliplast, które wyróżniają się niezawodnością w działaniu i wysoką funkcjonalnością.

Ze względu na funkcje okna dzielimy na: zwykłe rozwierno-uchylne i stałe, przesuwne, harmonijkowe oraz fasadowe.

ZOBACZ WIĘCEJ
przesuwane

Drzwi aluminiowe

Nasze drzwi aluminiowe produkowane są najwyższej jakości materiałów, które spełniają wszystkie standardy dotyczące izolacyjności termicznej, stabilności oraz bezpieczeństwa. Oferujemy drzwi we wszystkich możliwych wariantach otwierania, z różnymi rodzajami zamków i progów, które będą w pełni dostosowane do Państwa potrzeb.

W produkowanych przez nas drzwiach aluminiowych montujemy systemy renomowanych firm jak Reyners i Aliplast, które wyróżniają się niezawodnością w działaniu i wysoką funkcjonalnością.

ZOBACZ WIĘCEJ
przesuwane3

Aluminiowe drzwi przesuwane

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty na unikalnej jakości drzwi przesuwne do ogrodów zimowych, werand i tarasów. W standardzie wykonujemy jedno-, dwu- i trzytorowe systemy aluminiowych drzwi przesuwnych, jednak – dzięki wieloletniemu doświadczeniu i znajomości najnowszych technologii – możemy również wyprodukować drzwi 6-skrzydłowe, które wymagają niezwykłej precyzji zarówno na etapie tworzenia projektu oraz produkcji, jak i podczas montażu. Każdy stosowany przez nas system jest izolowany termicznie.

Bardzo ważny jest także ich profesjonalny montaż oraz używanie najwyższej jakości systemów kotwiących.

ZOBACZ WIĘCEJ
2

Konstrukcje harmonijkowe

Nowoczesne drzwi harmonijkowe są bardzo estetyczne, dlatego polecamy je zarówno do wnętrz, jak do ogrodów zimowych. Obecnie produkowane są szczelniejsze, stabilniejsze i lepiej izolują niż te montowane kilka lat temu. Aby dobrze spełniały swe zadanie, a więc łatwo się składały i rozkładały, muszą być wyposażone w doskonałej jakości prowadnice. Stąd w naszych konstrukcjach harmonijkowych stosujemy prowadnice wiodących producentów – Reynaers CF 77 oraz Aliplast PANORAMA.

Specjalistyczne szkolenia z produkcji i montażu drzwi składanych, które ukończył nasz zespół gwarantują optymalną jakość produkowanych przez nas drzwi.

ZOBACZ WIĘCEJ
pcv2

Okna i drzwi PCV

Okna i drzwi z PCV bardzo dobrze izolują termicznie oraz od dźwięku, a także dają nieograniczone możliwości konstrukcyjne. Oferujemy je w standardowych kształtach, jak również wykonujemy je do autorskich projektów. Dzięki bogatej ofercie kolorystycznej ich odcień można bardzo łatwo dopasować do koloru elewacji.
Istniej opcja wyposażenia okien w systemy okuć odpornych na włamania.
Okna z PCV są łatwe w utrzymaniu (można je umyć zwykłą wodą z płynem), nie chłoną wilgoci (nie tworzy się w zakamarkach pleśń), nie wymagają konserwacji.

Nowoczesne okna z PCV są przyjazne środowisku naturalnemu – podlegają całkowitemu recyklingowi (wraz z okuciami i szybami).

ZOBACZ WIĘCEJ
Konstrukcje całoszklane - przesuwne okna HST EUROKLIM Poznań

Okna i drzwi drewniane

Produkujemy drewniane okna i drzwi z wyjątkowo trwałych gatunków drewna. Oferujemy okna w typowych kształtach, okrągłe i wielokątne. Dzięki naturalnym porom w strukturze, okna z drewna wyróżniają właściwości mikrowentylacyjne, gdyż – do pewnego stopnia – reguluje wilgotność w pomieszczeniu (przy zbyt dużej pochłania część wilgoci, a gdy jest zbyt sucho – oddaje).
Wykorzystywane przez nas drewno jest bardzo odporne na warunki atmosferyczne, gdyż stosujemy 3- lub 4-warstwową powłokę lakierniczą.

Nowoczesne drzwi i okna drewniane w 100 procentach podlegają recyklingowi i są wykonywane z drewna z certyfikatem Łańcucha Kontroli Produktu.

ZOBACZ WIĘCEJ
Ogrody zimowe producent Poznań

Ogrody zimowe

Profesjonalnie projektujemy i budujemy ogrody zimowe na planie kwadratu, prostokąta lub wielokąta, z dachem jednospadowym lub innym. Nasze konstrukcje wykonujemy z aluminium, co gwarantuje im niezwykłą wytrzymałość i dobrą izolacyjność termiczną, a użytkownikom bezpieczeństwo.

Oferujemy również wysokiej klasy systemy wentylacyjne firmy Renson oraz doskonałe rolety zewnętrzne, tekstylne i żaluzje fasadowe.

Standardem naszych usług jest fachowe doradztwo w zakresie wyboru optymalnego systemu wentylacyjnego rodzaju zacienienia.

ZOBACZ WIĘCEJ
20170524_130250

Konstrukcje całoszklane

Wykonujemy wysokiej jakości projekty i realizacje konstrukcji całoszklanych. Balustrady w domach, kabiny prysznicowe czy ścianki działowe w biurach to tylko przykłady szerokiego spectrum naszych realizacji. Zawsze dbamy o to, aby były one estetyczne i bezpieczne, dlatego ogromną wagę przykładamy do precyzji montażu i podzespołów renomowanych dostawców. Zarówno podczas projektowania, jak również realizacji projektów wykorzystujemy najnowsze dostępne technologie, nowoczesne materiały oraz doświadczenie zdobywane przez lata.

ZOBACZ WIĘCEJ
pcv

Bramy garażowe, rolety i żaluzje zewnętrzne

Oferujemy bogaty wybór bram garażowych i rolet, wykonanych zgodnie z najwyższymi standardami pod względem jakości materiałów, wytrzymałości komponentów oraz stosowanych rozwiązań.
Nasze rolety mają bardzo dobre właściwości izolacyjne. Są również odporne na zniszczenie przez warunki atmosferyczne lub wandali.
Poza standardowymi rozwiązaniami przygotowujemy także projekty na indywidualne zamówienie Klientów, dostosowane do ich potrzeb.
Żaluzje fasadowe są nowoczesnym, eleganckim produktem mocowanym na zewnątrz fasady budynku.
Lekka i prosta budowa doskonale zafunkcjonuje w nowoczesnych obiektach architektonicznych, charakteryzujących się dużymi przeszkleniami.
Żaluzje fasadowe chronią wnętrze budynku przed nadmiernym jego nasłonecznieniem oraz poprawiają zewnętrzny wygląd obiektu. Montowane na dużych elewacjach działają jak izolator, który wpływa na odpowiedni rozkład temperatury w pomieszczeniu i pomaga w pracy klimatyzacji – nie obciążając jej.

ZOBACZ WIĘCEJ