O nas

euroklim_o nas1

Kim jesteśmy

EUROKLIM to rodzinna firma, która powstała z zamiłowania do architektury, nowoczesnych technologii i piękna. Od lat wspólnie tworzymy, ale także ulepszamy projekty ogrodów zimowych Dotychczas zrealizowaliśmy ich ponad 300 na terenie Belgii i Polski, tworząc zarówno małe, zaciszne zakątki, jak również przestrzenne, nowoczesne ogrody.

Specjalizujemy się też w projektowaniu konstrukcji całoszklanych, okien i drzwi w budynkach mieszkalnych, biurowych i przemysłowych.

euroklim_o nas2

Nasz cel

W Euroklim na pierwszym miejscu stawiamy jakość oraz dopasowanie do indywidualnych potrzeb Klienta. Wybierając dostawców kierujemy się podobną filozofią, dlatego nasi Partnerzy są liderami w swoich dziedzinach. Wspólnie dbamy o Państwa komfort gwarantując bezpieczeństwo, funkcjonalność i ściśle spersonalizowany design.

10 lat

doświadczenia

300

realizacji w Belgii i w Polsce

98 %

zadowolonych klientów

Dlaczego warto nas wybrać?
  • Technologia

    Korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych i bezpiecznych rozwiązań. Odważnie wprowadzamy nowoczesne technologie zarówno na polski jak i belgijski rynek. Materiały zamawiamy tylko od godnych zaufania partnerów.

  • Wiedza

    Jesteśmy inżynierami z doświadczeniem i pasją. Naszym znakiem firmowym jest miłość do architektury i nowoczesnych technologii. Na bieżąco podążamy za zmieniającymi się w budownictwie trendami.

  • Niezawodność

    Cechuje nas terminowość, wysoka jakość jak i dokładność podczas realizacji zamówienia. Dbamy o każdy detal, dlatego z największą uwagą wsłuchujemy się w potrzeby naszych Klientów.

Jak pracujemy?

Praca jest naszą pasją. Każdy projekt traktujemy indywidualnie. Bardzo dużą wagę przywiązujemy do kontaktu z Klientem na etapie projektowym. Największą satysfakcję daje nam Państwa zachwyt – to nagroda, o którą warto powalczyć.

1

Szczegółowa analiza potrzeb

Pracę rozpoczynamy od analizy przestrzeni i konstrukcji budynku, a następnie na uważnym wysłuchaniu potrzeb Klienta.

2

Zamawiamy u najlepszych

W ofercie uwzględniamy jedynie sprawdzone produkty najlepszych dostawców, których jakość nie budzi żadnych wątpliwości.

3

Rekomendujemy rozwiązania

Przedstawiamy szerokie spektrum dostępnych opcji, rekomendując jednocześnie  optymalne rozwiązania.

4

Dbamy o detale

Na każdym etapie realizacji projektu skupiamy się na najdrobniejszych elementach, dzięki czemu osiągamy perfekcję prowadzonych inwestycji.

Nasi partnerzy


Aliplast

Ceniony na europejskim rynku producent systemów aluminiowych. Wyróżnia go jakość i nowatorstwo oferowanych rozwiązań. Jest laureatem wielu wyróżnień i nagród przyznanych przez organizacje branżowe i biznesowe. Firma powstała przy udziale belgijskiego koncernu Aliplast w 2002 roku.


TS Aluminium

Ekspert od aluminiowych konstrukcji ogrodów zimowych. Firma specjalizuje się także w produkcji: zadaszeń tarasów, daszków nad drzwi wejściowe, systemów do konstrukcji drzwi przesuwnych i harmonijkowych oraz urządzeń, dzięki którym ogród zimowy jest skutecznie wentylowany.


Reynaers

Czołowy europejski producent innowacyjnych systemów aluminiowych do okien, drzwi, ścian osłonowych i ogrodów zimowych. Wykorzystuje energooszczędne, przyjazne środowisku technologie.


Aluplast

Największy na polskim rynku dostawca systemów okiennych z PCV. Stawia na innowacyjność i rozwój, dzięki czemu w ciągu 18 lat istnienia stał się liderem w swojej branży. Laureat wielu biznesowych i branżowych nagród.

Skontaktuj się z nami i otrzymaj darmową wycenę