Energooszczędne okna aluminiowe do domu

Producent okien aluminiowych

Producent okien aluminiowych

Popularnym rozwiązaniem architektonicznym w nowoczesnych domach, sklepach czy biurach są aluminiowe drzwi i okna. Mogą być one dodatkowo izolowane termicznie oraz – zgodnie z preferencjami Klienta – otwierane manualnie lub automatycznie. Aluminium jest wspaniałym materiałem, gdyż daje nieograniczoną możliwość tworzenia drzwi na specjalne zamówienie do najbardziej wyrafinowanych projektów.

 

Atutem aluminium jest jego niezwykła plastyczność, dlatego można z niego wykonać drzwi i okna w dowolnym kształcie, m.in.: trójkąta, kwadratu, prostokąta, trapezu łukowego, dowolnego wielokąta czy koła. Co więcej, profilom z aluminium można w zasadzie nadać każdy kolor metodą anodowania bądź lakierowania proszkowego, jak również wybrać, czy powierzchnia okien i drzwi ma być matowa, strukturalna, metaliczna, a może błyszcząca.

Okna aluminiowe producent Poznań Wielkopolska

Okna aluminiowe fasadowe i inne

System profili dobiera się w zależności od wielkości i wymaganych funkcji przeszkleń. Ze względu na funkcje okna i drzwi dzielimy na: zwykłe rozwierno-uchylne i stałe, przesuwne, harmonijkowe oraz fasadowe.

 

W zwykłych oknach oraz drzwiach uchylnych i stałych najczęściej stosuje się systemy Reynaers CS 68, CS 77, CS 86, MASTERLINE 8 i SL 38, a także Aliplast: IMPERIAL, SUPERIAL, STAR i STEAL LOOK. W przesuwnych (HST) standardowo montujemy systemy Reynaers CP 130, CP 155, HIFINITY oraz systemy Aliplast VISOGLIDE i ULTRAGLIDE, a w oknach i drzwiach harmonijkowych systemy Reynaers CF 77 oraz Aliplast PANORAMA. Z kolei okna fasadowe, a więc duże przeszklenia na całej elewacji, np. w salonach samochodowych czy biurowcach całych ze szkła, stosujemy system Reyaners CW 50 oraz Aliplast MC WALL.

Energooszczędne okna aluminiowe do domu

Automatyka okien aluminiowych

Automatyka w oknach tradycyjnych to głównie automatyka przeciwpożarowa (w razie pożaru automat otwiera okno w celu usunięcia dymu z budynku) oraz w oknach, które znajdują się wysoko poza zasięgiem ręki (do uchylania okien). Stosujemy w nich automatykę firmy GEZE, przede wszystkim modele SLIMCHAIN.

 

Atutem aluminiowych konstrukcji jest ich odporność na korozję, co znacząco wydłuża żywotność drzwi i okien regularnie narażonych na częsty kontakt z deszczem i wilgocią. Warto korzystać z tego materiału, gdyż nawet duże okna czy drzwi o ponadstandardowych wymiarach są łatwe i bezpieczne w eksploatacji ze względu na swoją niską wagę.

 

Nowoczesna elegancja aluminium i jego wartości plastyczne sprawiają, że jest to tworzywo bardzo chętnie wykorzystywane do autorskich projektów

Poznaj ceny drzwi i okien aluminiowych w naszej ofercie.

Produkcja okien aluminiowych i energooszczędnych na wymiar

 

W Euroklim zajmujemy się produkcją okien aluminiowych na wymiar. Dzięki temu masz możliwość zakupu okna idealnie spełniającego Twoje wymagania. Aluminium, które wykorzystujemy do produkcji okien jest tworzywem niezwykle plastycznym, dającym możliwość stworzenia profilów o niestandardowych kształtach i rozmiarach. Dzięki temu perfekcyjnie dopasujesz okno do stylistyki panującej w Twoim domu lub biurze. Fakt, że jesteśmy producentem okien pozwala na zamówienie produktów o indywidualnie dobranych kolorach oraz typach wykończenia.

Nasze okna są energooszczędne i trwałe. Przy produkcji okien stosujemy systemy tylko sprawdzonych producentów, zapewniające szczelność i solidność wykonania. Ponadto, wykorzystywane do produkcji aluminium jest odporne na korozję i nie ulega zniszczeniu pod wpływem działania wilgoci.

Nasze aluminiowe okna i drzwi spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów. To doskonały wybór dla osób ceniących trwałość i niezawodność tego materiału. Aluminiowa konstrukcja doskonale sprawdza się w nowoczesnych domach pasywnych. Ze względu na lekkość ramy można stosować dowolną ilość szyb. Potrójne szyby to idealny wybór do energooszczędnych budynków, gdyż dzięki takiej konstrukcji ograniczone zostają mostki termiczne. Okna aluminiowe mają szerokie spektrum zastosowania. Mogą być także wykorzystane w budynkach użytku publicznego. Dopasowane są do najbardziej wygórowanych potrzeb w zakresie bezpieczeństwa, termoizolacyjności i ochrony przeciwpożarowej. Każdy nasz projekt staramy się wykonać możliwie jak najszybciej, gdyż szanujemy Państwa czas.

Jeśli chciałbyś się dowiedzieć ile może kosztować okno na wymiar, którego potrzebujesz, oferujemy bezpłatną wycenę. Wystarczy wypełnić formularz dostępny poniżej.

Producent okien aluminiowych

Firma Euroklim jako producent okien aluminiowych i PCV oraz szklanych fasad funkcjonuje na wielkopolskim rynku już od kilku lat. Naszą ofertę kierujemy do klientów z Poznania i okolic. Na bieżąco poszerzamy nasz asortyment, aby sprostać wszystkim, nawet najbardziej wygórowanym oczekiwaniom. Dokładamy wszelkich starań, aby wyprodukowane przez nas nowoczesne okna aluminiowe jedno- i dwuskrzydłowe, a także fasady spełniały wszystkie normy techniczne, również w aspekcie zdolności do zatrzymywania ciepła w pomieszczeniu. Nasze produkty cechuje wytrzymałość. Dzięki temu są one odporne na oddziaływanie niekorzystnych czynników zewnętrznych, a ich ramy nie tracą koloru nawet przy długotrwałej ekspozycji na światło słoneczne.

Wyprodukowane przez nas aluminiowe okna wyróżnia także izolacyjność akustyczna i termiczna o wysokich parametrach. Zamknięte skrzydła tłumią dobiegające z zewnątrz hałasy, a ich szczelność pozwala na skuteczne zatrzymanie ciepła w pomieszczeniu. Projektujemy modele jedno- i dwuskrzydłowe dla obiektów mieszkalnych, a także lokali użyteczności publicznej. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze szklane fasady, a także okna PCV i te wykonane z aluminium charakteryzowała nie tylko solidność i wytrzymałość konstrukcji, ale także izolacyjność termiczna na najwyższym poziomie. Zależy nam też na tym, aby idealnie wpasowywały się one w ogólny design budynku, tworząc z nim harmonijną całość.

Producent starannie dobiera systemy profili, kierując się przy tym kryterium wielkości oraz przeznaczenia pomieszczenia. Przed przystąpieniem do realizacji zadania wykonania profesjonalnej stolarki aluminiowej konsultujemy się z klientem i zasięgamy jego opinii w kwestii doboru najlepszych produktów oraz ich optymalnego rozmieszczenia. W zależności od indywidualnych preferencji i potrzeb mogą Państwo aktywnie uczestniczyć w projektowaniu jedno- i dwuskrzydłowych okien PCV i aluminiowych o wysokim poziomie wytrzymałości na uszkodzenia mechaniczne oraz izolacyjności termicznej lub zdać się w tej dziedzinie wyłącznie na producenta i jego autorską koncepcję. W obu przypadkach satysfakcja z jakości naszych usług gwarantowana!

Okna aluminiowe Poznań

Stale poszerzamy gamę oferowanych produktów. Zajmujemy się tworzeniem nowatorskiej stolarki aluminiowej. W naszym asortymencie znajdą Państwo bogaty wybór nowoczesnych systemów okiennych, dostosowanych do budynków o różnej wielkości oraz architekturze. Dostępne w sprzedaży okna z aluminium i z PCV nie przepuszczają dymu i są odporne na ogień oraz włamania. Dodatkowo wyróżnia je lekkość i wytrzymałość konstrukcji. Optymalna sztywność skrzydeł umożliwia tworzenie dużych przeszkleń, zwiększających ilość światła dziennego wpadającego do wnętrza mieszkania lub biura. Dzięki temu w pomieszczeniu zawsze panuje ciepła, przyjemna atmosfera. Wykonana przez nas stolarka aluminiowa to idealne rozwiązanie dla wszystkich osób, które chcą cieszyć się pięknymi widokami okolicznej przyrody bez konieczności wychodzenia z domu.

Do produkcji okien i ich skrzydeł wykorzystujemy wyłącznie nowoczesne modele uszczelek wykonane z kauczuku i innych materiałów o wysokim poziomie szczelności i izolacji termicznej. Producent wyposaża swoje modele w specjalne okucia, umożliwiające nie tylko ich klasyczne otwieranie, ale także podnoszenie i przesuwanie. W trosce o zachowanie najwyższych walorów estetycznych konstrukcji w wielu przypadkach decydujemy się na zaopatrzenie skrzydeł w ukryte zawiasy. Warto sprawdzić nasz cennik, aby dowiedzieć się, ile kosztują takie rozwiązania.

Innowacyjna stolarka aluminiowa to nie tylko okna jedno- i dwuskrzydłowe, skutecznie zatrzymujące ciepło w pomieszczeniu, ale też szklane fasady. To jeden z elementów typowych dla nowoczesnej architektury. Zastosowanie szyb wykonanych z niskoemisyjnego szkła sprzyja zwiększeniu energooszczędności budynku. Niewątpliwą zaletą takich fasad jest to, że nadają one budynkom eleganckiego wyglądu, równocześnie zwiększając ich funkcjonalność.

Cechy

Trwałe

Okna i drzwi z aluminium cechuje wyjątkowa trwałość, gdyż aluminium jest materiałem odpornym na korozję. Nie ulega zniszczeniu pod wpływem wilgoci, nie ulega deformacji i się nie wypacza.

Plastyczne

Aluminium jest tworzywem niezwykle plastycznym, dzięki czemu można z niego wykonać drzwi i okna o niestandardowych kształtach i rozmiarach.

Szczelne

Stosowane systemy renomowanych producentów – Aliplast oraz Reynaers – gwarantują szczelność drzwi i okien wykonanych z profili aluminiowych.

Bezpieczne

Aluminium jest bardzo lekkim tworzywem, dlatego otwieranie oraz zamykanie drzwi i okien w dużych rozmiarach jest łatwe i bezpieczne.

Estetyczne

Profile aluminiowe okien i drzwi można pomalować na każdy kolor, dzięki czemu zawsze wyglądają estetycznie i są spójne z elewacją budynku.

Uniwersalne

Okna i drzwi aluminiowe doskonale sprawdzają się zarówno w mieszkaniach, jak i w pomieszczeniach biurowych oraz produkcyjnych.

Skontaktuj się z nami i otrzymaj darmową wycenę