Okna i drzwi PCV

op5

Ze względu na trwałość oraz komfort użytkowania, energooszczędne okna i drzwi PCV są jednym z najczęściej wybieranych produktów. Cechują je bardzo dobre parametry izolacyjności termicznej i akustycznej. Co to oznacza? W starych oknach skrzynkowych drewnianych, montowanych w większości domów 40 lat temu, parametr izolacyjności był na poziomie 2,8 W/(m²K), a okna z PCV uzyskują poziom nawet 0,67 W/(m²K), co oznacza, że ucieka przez nie ponad dwa razy mniej energii.

Dodatkowo PCV daje praktycznie nieograniczone możliwości konstrukcyjne. Nasz nowoczesny park maszynowy pozwala nam wyprodukować okna o bardzo wymyślnych kształtach. W efekcie możemy stworzyć dokładnie taki projekt, jaki Klient sobie wymarzy.

W naszej ofercie mamy okna i drzwi z PCV na profilach Aluplast, toteż nasi Klienci mogą je zamówić w preferowanym przez siebie kolorze.

Pełną paletę barw można znaleźć na stronie: http://www.aluplast.com.pl/kolorystyka-profili-pvc

op4

Okna z PCV można bez problemu wyposażać w systemy okuć odpornych na włamania. W naszych realizacjach stosujemy okucia firmy Maco – zwykłe, WK1 lub WK2, posiadające antywłamaniowy certyfikat. Warto przy okazji wspomnieć, że równie ważny jak klasa odporności okna na włamanie jest ich profesjonalny montaż.

Okna i drzwi z PCV są bardzo odporne na warunki atmosferyczne (niskie i wysokie temperatury, wilgoć czy grad), a także na grzyby – w związku z tym, że nie chłoną wilgoci nie tworzy się w ich zakamarkach pleśń. Ich zaletą jest również łatwość w utrzymaniu. Po pierwsze nie wymagają konserwacji i malowania, a po drugie można je umyć zwykłą wodą z płynem. W efekcie długo zachowują swój estetyczny wygląd.

Nowoczesne okna z PCV są przyjazne środowisku naturalnemu – podlegają całkowitemu recyklingowi (wraz z okuciami i szybami), a nowoczesny plastik nie uwalnia do atmosfery żadnych szkodliwych substancji.

Sprawdź ceny naszych okien i drzwi z PCV.

Cechy

Energooszczędne

Wysokiej klasy okna i drzwi z PCV cechują bardzo dobre parametry termoizolacyjne. Doskonale chronią także przed dźwiękami z zewnątrz.

Wytrzymałe

Nowoczesny plastik jest bardzo trwałym i odpornym na odkształcenia materiałem, dlatego okna i drzwi z niego będą służyć użytkownikom długie lata.

Ekologiczne

Okna i drzwi z PCV podlegają całkowitemu recyklingowi, a obecnie produkowany plastik nie uwalnia do atmosfery żadnych szkodliwych substancji.

Antywłamaniowe

Profesjonalny montaż okien i drzwi z PCV oraz okucia renomowanego producenta zmniejszają ryzyko włamania.

Uniwersalne

Plastik jest tworzywem niezwykle plastycznym, dzięki czemu można z niego wykonać okna w dowolnym kształcie.

Estetyczne

Nowoczesne technologie i materiały gwarantują wysoką estetykę drzwi i okien wykonanych z PCV.

Skontaktuj się z nami i otrzymaj darmową wycenę